DuSiulai.lt - DROPS Store
 

DROPS siūlai


Skandinaviška kokybė ir paprastumas


Plačiau...

Prekių pristatymas

Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą ir išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas. Jeigu užsakymas neapmokamas per 2 darbo dienas jis yra anuliuojamas ir užsakytų prekių rezervacija atšaukiama.

Prekių pristatymas Lietuvoje

Lietuvos Paštas

Siuntos siunčiamos registruota pirmenybine siunta. Pristatymo laikas 2-5 darbo dienos. Pristatymo kaina 2.5 EUR. Perkant už 45 EUR ir daugiau – siuntimas nemokamas. Apie išsiųstas prekes Jus informuosime el.paštu ir nurodysime siuntos numerį, kurį suvedę į www.post.lt galėsite sekti siuntos kelią.

LPEXPRESS terminalai

Siuntos siunčiamos į Jūsų nurodytą LPEXPRESS terminalą (reikia užrašyti terminalo adresą). Visus LPEXPRESS terminalus galima rasti Lietuvos Pašto internetinėje svetainėje https://www.post.lt/lt/lp-express-terminalai Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos. Pristatymo kaina 2.5 EUR. Perkant už 45 EUR ir daugiau – siuntimas nemokamas. Apie išsiųstas prekes Jus informuosime el.paštu ir nurodysime siuntos numerį, kurį suvedę į www.post.lt galėsite sekti siuntos kelią.

Taip pat prekes galite atsiimti nemokamai adresu: Lyros g. 11, Šiauliai, suderinus atsiėmimo datą bei laiką telefonu +37062030548 arba el. paštu [email protected]

Prekių pristatymas užsienyje

Prekės į užsienį siunčiamos registruota pirmenybine siunta per Lietuvos paštą. Siuntimo kaina priklauso nuo siuntos svorio bei dydžio ir yra nustatoma pagal oficialius „Lietuvos pašto“ tarifus. Klientui pageidaujant galimi ir kiti siuntimo būdai, kaina kiekvienu atveju derinama individualiai.

Klauskite